Servis a opravy telefonů iPhone, Samsung, Huawei a Xiaomi Olomouc

Jsme jediný specializovaný servis v Olomouci se zaměřením na opravy telefonů iPhone a Samsung. Trh s mobilními telefony se neustále vyvíjí a s rostoucí poptávkou po opravách mobilních telefonů středních tříd od výrobců Huawei, Honor nebo Xiaomi Vám rádi pomůžeme a poskytneme profesionální služby jako v autorizovaném servise. Mobilními telefony to ale nekončí. Opravujeme, servisujeme a vyměníme vadné díly u tabletů, notebooků, chytrých hodinek a herních konzol.

Trendem výrobců je v současné době využívat při výrobě telefonů moderní materiály jako je sklo, keramika nebo hliník. Všechny tyto materiály disponují různými vlastnostmi. Jednu vlastnost však mají společnou a to je nedostatečná odolnost vůči mechanickému poškození. Tyto materiály jsou křehké na to, aby odolaly pádu, který je nejčastější příčinou například prasklého displeje. Zná to asi každý, kdy telefon spadl několikrát a nic se mu nestalo, ale jednou spadl „šikovně“ a displej má hned prasklé sklo. U telefonů vyšších tříd vyměníme prasklé sklo, ale u telefonů středních tříd to mnohdy není technicky možné a mění se celý panel včetně displeje. Při výměně prasklého skla u telefonů iPhone a Samsung Galaxy, tak často zachováme originální displej. Používáme k tomu nemodernější vakuové technologie OCA.
Pokud dojde k poškození skla displeje i samotného displeje telefonu je nutné vyměnit displej jako celek. Zakládáme si naši pověst na použití originálních displejů iPhone. Tato výměna není časově náročná a při výměně displeje u iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone X nebo iPhone XR odcházíte s novým displejem z naší prodejny v Olomouci do 30 minut. Displej Vám vyměníme na každém zařízení, ať už se jedná o Apple iPhone 7, Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S8 nebo Huawei P30. S výměnou displejů máme vice jak desetileté zkušenosti.
Častou opravou, kterou provádíme v servisním středisku Olomouc je výměna baterie. K výměně baterie dochází zejména při nedostatečné kapacitě baterie, která se projevuje rychlým vybíjením, kdy klesají procenta nabití rychleji než, když jste vytáhli telefon poprvé z krabičky. Kondici baterie lze ověřit různými aplikacemi, které baterii analyzují. Nafouklá baterie také není nic příjemného a u takového problému doporučujeme její neodkladnou výměnu. Čím starší telefon používáte, tím je pravděpodobné, že budete potřebovat vyměnit baterii jako u iPhone 5, iPhone SE nebo iPhone 6. Baterii Vám vyměníme i u jiných výrobců a modelů jako jsou Huawei, Honor nebo Xiaomi.
A co dělat v případě, kdy nefunguje konektor nabíjení? Přeci přinést telefon k nám na „Masaryčku" v Olomouci. Jestliže nejde telefon nabíjet, zkuste jinou nabíječku. Pokud nepomohlo, přineste nám telefon včetně nabíječky. Za problémy s nabíjením může být hned několik faktorů. Jedním z nich je právě vadná nebo neoriginální nabíječka. Nečistoty v konektoru nabíjení jsou dalším faktorem, při kterém nemusí nabíjení správně fungovat. V neposlední řadě je závada nefunkčního nabíjení zapříčiněna poškozeným konektorem nabíjení. Tento konektor Vám vyměníme na všech zařízeních iPhone, Samsung, Huawei a Xiaomi.
Softwarové závady
 • Odblokujeme všechna zařízení pro tuzemské i zahraniční mobilní operátory
 • Zapomenutá hesla od Google, Xiaomi i Samsung účtů se systémem Android 10 a nižší a to i bez ztráty dat – navíc většinu těchto zásahů zvládneme na dálku
 • Zámky obrazovky, otisk prstu, PIN a hesla obrazovky dešifrujeme a zachráníme vaše data
 • Záchrana dat z utopených iPhonů nebo telefonů zasažené vodou
 • Opravy IMEI
 • Aktualizace
 • Hardwarové opravy
  Levou zadní Vám opravíme u2 čip, audio čip, poškozené flex kabely, smd a bga součástky, podsvícení displeje a homebuttonu u zařízení iPhone 7 / 8. Takřka vše, na co si jiné opravny v Olomouckém kraji netroufnou.


  Masarykova třída 900/5, 779 00 Olomouc
  Pracovní doba:
  Pondělí - Pátek od 09:00 do 17:00
  Konzultace
  +420
  Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Poslat zprávu